• ZAKŁAD POGRZEBOWY

    ATRIUM TYCHY

  • ul. Cmentarna 19,
    43-100 Tychy (Wartogłowiec)
  • (+48) 605 873 705
  • (+48) 32 328 48 49
  • www.atrium.tychy.pl

Obsługa bardzo profesjonalna i na wysokim poziomie , dopracowany każdy szczegół , panie bardzo miłe i sympatyczne , zakład godny polecenia dziękujemy.

Rufin A.

Zakład organizował pogrzeb mojej mamy w kwietniu 2020 w czasie pandemii. Wszystko przebiegło bezproblemowo i na najwyższym poziome. Z czystym sumieniem mogę polecić zagład pogrzebowy Atrium. Atrium organizowało pogrzeb urnowy, na wszelkie pytania odpowiadali wylewnie. Wiązanki kwiatowe zamówione w zakładzie były przepiękne. Obsługa na pogrzebie stosownie i starannie ubrana i zachowująca należyty szacunek co dla mnie było bardzo istotne. Tą firmę dostałam z polecenia innej osoby i się nie zawiodłam. Po pogrzebie gdy kwiaty zwiędną na cmentarzu i rodzina ma takie życzenie firma je sprząta.

Ewelina Łubińska

W pełni profesjonalna usługa, pani Kasia bardzo pomogła nam w organizacji całej ceremonii, dziękujemy.

Maciek Plonka

Zakład Pogrzebowy Atrium wybrałam z polecenia koleżanki, a także dlatego, że od pierwszego kontaktu telefonicznego zrozumiałam ,że mogę liczyć na profesjonalną i życzliwą pomoc.Pogrążona w smutku po śmierci Taty i zdezorientowana jak postępować otrzymałam konkretne wskazówki i wsparcie. Firma zapewnia kompleksowe przygotowanie pogrzebu oraz załatwia formalności w ZUS dotyczące zasiłku pogrzebowego. Firma Atrium zajęła się organizacją kremacji, zamówiła urnę według naszych życzeń, wydrukowała klepsydry i podziękowania, zorganizowała piękne kwiaty, dostarczyła je do kościoła a potem na cmentarz. W ofercie firmy jest również usługa trębacza, który gra na cmentarzu. Firma wręczyła rodzinie Zmarłego elegancko oprawione kondolencje. Na pochwałę zasługują wszyscy pracownicy firmy, ale w szczególny sposób chciałabym wyróżnić Panią Kasię. Jej takt, empatia i cierpliwość nie mają sobie równych. W tych trudnych chwilach skradła serce zarówno moje jak i mojej Mamy, pogrążonej w głębokiej żałobie. Podziwiam jej kulturę osobistą oraz szacunek zarówno dla Zmarłych jak i ich Rodzin. Jej pomoc była dla nas nieoceniona. Zakład Pogrzebowy Atrium mogę polecić z czystym sumieniem. Ich dewiza „Z godnością i szacunkiem pomagamy pochować Bliskich” zamieszczona na stronie internetowej to nie czcze słowa ale szczera prawda.

Anna Jalińska

Spółka Atrium Tychy to zakład pogrzebowy, któremu powierzyliśmy pochówek mojej Mamy. Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością, wyczuleniem na potrzeby rodziny, której bliska osoba odeszła…pełen profesjonalizm w przeprowadzeniu przez formalności związane z pogrzebem oraz usługa na najwyższym poziomie. Takt, uczciwość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny – to atuty tego zakładu pogrzebowego. Polecam szczerze i raz jeszcze dziękuję w imieniu mojej rodziny.

Aldona Dejas

Spółka Atrium Tychy to zakład pogrzebowy, któremu powierzyliśmy pochówek mojej Mamy. Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością, wyczuleniem na potrzeby rodziny, której bliska osoba odeszła…pełen profesjonalizm w przeprowadzeniu przez formalności związane z pogrzebem oraz usługa na najwyższym poziomie. Takt, uczciwość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny – to atuty tego zakładu pogrzebowego. Polecam szczerze i raz jeszcze dziękuję w imieniu mojej rodziny.

MIKO BHP

Pełen profesjonalizm, najlepsze usługi w regionie śląskim, gorąco polecam!

Kacper Gołąb

Śmierć kochanej osoby to zawsze traumatyczne przeżycie dla najbliższych. Pogrążona w żałobie rodzina nie jest w stanie myśleć i działać …ale trzeba pozałatwiać wiele spraw związanych z pogrzebem. Jeśli mamy szczęście , w tym nieszczęściu , to spotkamy taką osobę jak Pani Kasia.Pani Kasia wykazała się wysoką kulturą osobistą, empatią i cierpliwością . Była dla nas wielkim wsparciem , za co jesteśmy bardzo wdzięczni.Dziękujemy Pani z całego serca i serdeczne podziękowania dla Firmy Atrium od rodziny Kocyła.

Barbara Kocyła

Bardzo profesjonalna obsługa, Panie bardzo miłe oraz empatyczne, z wyczuciem podchodzą do każdego klienta. Jakość usług również świetna.

Joanna Broncel

Pełna życzliwość, pełen profesjonalizm, usługi na bardzo wysokim poziomie. Zadbali nawet o najmniejszy szczegół, załatwienie znacznej części formalności. Pełna ciepła i współczucia p. Kasia…dziękuję z całego serca.

Jolanta Łabęda

Bardzo dziękujemy Państwu za zajęcie się wszystkimi formalnościami i ceremonią pogrzebową. Byliście dostępni 24h, żeby służyć nam porada, ciepłym słowem i wsparciem (dziękuję p. Kasiu). Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%.

Anna Łabęda

W tak trudnym dla nas okresie, z pełnym profesjonalizmem zajęli się wszystkimi sprawami i formalnościami związanymi z pogrzebem. Potrafili doradzić w każdej, nawet najdrobniejszej sprawie okazując przy tym wiele empatii za co bardzo im dziękuję, oraz szczerze każdemu polecam.

Aleksandra Łapa

W tych ciezkich chwilach moglismy w pelni polegac na ich zaangazowaniu i profesjonalizmie. Wszystko od telefonu po smierci Taty bylo na ich glowie. My nie musielismy sie martwic niczym. Choc to juz trzeci pogrzeb w ostatnim czasie w mojej rodzinie to wiem ze zawsze w tych ciezkkich chwilach moge na nich liczyc. Polecam. wszwszystkim jezeli chcecie

Artur Iwanowicz

Za godną oprawę uroczystości pogrzebowej naszej mamy i żony składamy Panu i pracownikom firmy Atrium podziękowania od siebie i rodziny. Był to pierwszy w naszym życiu pogrzeb najbliższej dla nas osoby i bez waszej profesjonalnej pomocy nie poradzilibysmy sobie. Bardzo dziękuję za wsparcie i zajęcie się najbardziej skaplikowanymi kwestiami podczas tych trudnych dla nas chwil. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni z i chwale Państwa wyczucie. Kulturę i zrozumienie w bólu. Odejście naszej mamy i żony było dla nas bardzo bolesne a Wasza pomoc Nieoceniona. Dziękuję z poważaniem Barbara Tworuszka Polecam wszystkim w 100%

Barbara Tworuszka

Najlepszy zakład pogrzebowy jaki mogłam znaleźć spośród wszystkich w okolicy Pszczyny, Mikołowa oraz Tychów. Organizacja pogrzebu mojej mamy wykonana zostala w 100%, o nic nie musielismy się martwić. Wszystkimi sprawami zajela się firma Atrium. Pełen profesjonalizm. W 100% mogę polecić ten zakład każdej rodzinie. Również ceny jakie posiadają sa niższe od konkurencji. Pozdrawiam.

Ania Czech

POLECAM kiedy odchodzi bliska ci osoba nie masz głowy myśleć w 100tu% , Atrim wszystko załatwi naprawdę profesjonalnie od A do Z

Michał Zarzycki

W tak trudnych chwilach jak odejście bliskiej, ukochanej osoby, każdy gest ludzkiej życzliwości jest pięknem samym w sobie. Organizacja, kreatywność, podejście do Rodziny, profesjonalizm i moc empatii były wyjątkowym akcentem naszej współpracy. Dziękuję za pomoc i piękną ceremonię. Pozdrawiam.

Justyna P

Chętnie polecam zakład Atrium ze względu na pełen profesjonalizm w branży. Usługi na najwyższym poziomie: kontakt, zakres, czas realizacji, kompleksowość, otoczka ceremonii. Według mnie najlepsze centrum pogrzebowe w Tychach i okolicy. Korzystając … serdecznie pozdrawiam Pracowników zakładu.

Tomasz Kopeć

W Zakładzie zostałem kompleksowo obsłużony. Znaczną część formalności związanych z pogrzebem załatwiłem w tym miejscu. Obsługa była fachowa, ceremonia pogrzebowa na wysokim poziomie.

Bogdan Sz

Polecam
zakład na wysokim poziomie, wszystko profesjonalnie przygotowane, dopracowany każdy szczegół. Miła i fachowa obsługa

Hania Potrawa

Pełen profesjonalizm obsługa na wysokim poziomie zadbali nawet o najmniejszy szczegół. Godni polecenia

Agnieszka S

Profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej. Serdeczna , pełna powagi i zrozumienia atmosfera podczas uzgadniania wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Fachowe doradztwo.
Polecam !!!

Sylwia A

Od pogrzebu minęło już trochę czasu, więc mogę na spokojnie wszystko ocenic.
Organizacja i kontakt na wysokim poziomie, nie było żadnych zgrzytów.
Jedyny minus jak dla mnie to szef, który jest kompletnym, przepraszam za określenie, burakiem.
Krzyczy po pracownikach w obecności klienta, dziwię się, że ci ludzie u niego pracują.
Podczas samego pogrzebu, na cmentarzu gdy szliśmy za karawanem podszedł do księdza i z rękami w kieszeni prowadził konwersacje.
Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą, ale nie powinni mieć kontaktu z klientem.

Lucas

Jestem zadowolona z usług zakładu.

Sylwia Rudyk

Wszystko
Pięknie zorganizowane
Dobra cena
Polecam jak najbardziej ten zakład

krzysiek wilku

Wizyta w zakładzie pogrzebowym jest z reguły następstwem smutnego, bolesnego zdarzenia, jakim jest śmierć bliskiej osoby. Kiedy tam przychodzimy mamy z jednej strony świadomość konieczności ustalenia wielu szczegółów ceremonii pogrzebowej oraz dokonania szeregu formalności urzędowych (m.in. uzyskania zasiłku pogrzebowego z ZUS), z drugiej zaś strony jesteśmy przybici nieszczęściem i trochę zagubieni – potrzebujemy profesjonalnej pomocy. I taką właśnie pomoc otrzymałem przed rokiem, kiedy musiałem zorganizować pochówek ojca. W przyjaznej, serdecznej, ale zarazem pełnej powagi atmosferze uzgodniliśmy wszelkie sprawy dotyczące pogrzebu, a Zakład przejął na siebie czynności proceduralne. Przed miesiącem znowu (niestety) wypadło mi pochować bardzo bliską mi osobę. Ponownie zwróciłem się do ZP ATRIUM i nie zawiodłem się. Najbardziej cenię sobie profesjonalizm firmy oraz miłe, ciepłe podejście do klienta. Polecam!

Andrzej Mazurczyk

Usługi na bardzo wysokim poziomie. Ciepła i miła atmosfera. Doradztwo i profesjonalizm. Zadbali o każdy nawet najmniejszy szczegół.
Gorąco polecam

magda p

Pełen profesjonalizm! Wszystkie najbardziej drobne sprawy załatwione! Jeśli poprosimy to nie ma odmowy mimo tak wielu przeciwności. Pełna życzliwość. Dziękuję Wam z całego serca.

Grzegorz Janikowski