• ZAKŁAD POGRZEBOWY

    ATRIUM TYCHY

  • ul. Cmentarna 19,
    43-100 Tychy (Wartogłowiec)
  • (+48) 605 873 705
  • (+48) 32 328 48 49
  • www.atrium.tychy.pl

Chcielibyśmy podziękować Zakładowi Pogrzebowemu ATRIUM w Tychach za organizację pogrzebu naszej Mamy. Pełen profesjonalizm podczas obsługi, jak i przebiegu samej uroczystości pozwolił nam na skupieniu się na przeżywaniu żałoby.

Dziękujemy Michał i Wojciech Walter

Właścicielowi i pracownikom Zakładu Pogrzebowego ATRIUM składamy podziękowania za wysokie standardy w organizacji pogrzebu naszej mamy który odbył się 07/05/2021. Profesjonalizm, zaangażowanie, szacunek, wysoka kultura osobista oraz empatia dla drugiego człowieka – to jest to co Was wyróżnia. Obsługa na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękujemy, jesteście firmą godną polecenia. Nie był to pierwszy pogrzeb który przyszło nam organizować, stąd mamy porównanie do innych zakładów pogrzebowych i z czystym sumieniem potwierdzamy jesteście najlepsi

Anita i Jan S.

Obsługa bardzo profesjonalna i na wysokim poziomie , dopracowany każdy szczegół , panie bardzo miłe i sympatyczne , zakład godny polecenia dziękujemy.

Rufin A.

Zakład organizował pogrzeb mojej mamy w kwietniu 2020 w czasie pandemii. Wszystko przebiegło bezproblemowo i na najwyższym poziome. Z czystym sumieniem mogę polecić zagład pogrzebowy Atrium. Atrium organizowało pogrzeb urnowy, na wszelkie pytania odpowiadali wylewnie. Wiązanki kwiatowe zamówione w zakładzie były przepiękne. Obsługa na pogrzebie stosownie i starannie ubrana i zachowująca należyty szacunek co dla mnie było bardzo istotne. Tą firmę dostałam z polecenia innej osoby i się nie zawiodłam. Po pogrzebie gdy kwiaty zwiędną na cmentarzu i rodzina ma takie życzenie firma je sprząta.

Ewelina Łubińska

W pełni profesjonalna usługa, pani Kasia bardzo pomogła nam w organizacji całej ceremonii, dziękujemy.

Maciek Plonka

Zakład Pogrzebowy Atrium wybrałam z polecenia koleżanki, a także dlatego, że od pierwszego kontaktu telefonicznego zrozumiałam ,że mogę liczyć na profesjonalną i życzliwą pomoc.Pogrążona w smutku po śmierci Taty i zdezorientowana jak postępować otrzymałam konkretne wskazówki i wsparcie. Firma zapewnia kompleksowe przygotowanie pogrzebu oraz załatwia formalności w ZUS dotyczące zasiłku pogrzebowego. Firma Atrium zajęła się organizacją kremacji, zamówiła urnę według naszych życzeń, wydrukowała klepsydry i podziękowania, zorganizowała piękne kwiaty, dostarczyła je do kościoła a potem na cmentarz. W ofercie firmy jest również usługa trębacza, który gra na cmentarzu. Firma wręczyła rodzinie Zmarłego elegancko oprawione kondolencje. Na pochwałę zasługują wszyscy pracownicy firmy, ale w szczególny sposób chciałabym wyróżnić Panią Kasię. Jej takt, empatia i cierpliwość nie mają sobie równych. W tych trudnych chwilach skradła serce zarówno moje jak i mojej Mamy, pogrążonej w głębokiej żałobie. Podziwiam jej kulturę osobistą oraz szacunek zarówno dla Zmarłych jak i ich Rodzin. Jej pomoc była dla nas nieoceniona. Zakład Pogrzebowy Atrium mogę polecić z czystym sumieniem. Ich dewiza „Z godnością i szacunkiem pomagamy pochować Bliskich” zamieszczona na stronie internetowej to nie czcze słowa ale szczera prawda.

Anna Jalińska

Spółka Atrium Tychy to zakład pogrzebowy, któremu powierzyliśmy pochówek mojej Mamy. Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością, wyczuleniem na potrzeby rodziny, której bliska osoba odeszła…pełen profesjonalizm w przeprowadzeniu przez formalności związane z pogrzebem oraz usługa na najwyższym poziomie. Takt, uczciwość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny – to atuty tego zakładu pogrzebowego. Polecam szczerze i raz jeszcze dziękuję w imieniu mojej rodziny.

Aldona Dejas

Spółka Atrium Tychy to zakład pogrzebowy, któremu powierzyliśmy pochówek mojej Mamy. Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością, wyczuleniem na potrzeby rodziny, której bliska osoba odeszła…pełen profesjonalizm w przeprowadzeniu przez formalności związane z pogrzebem oraz usługa na najwyższym poziomie. Takt, uczciwość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny – to atuty tego zakładu pogrzebowego. Polecam szczerze i raz jeszcze dziękuję w imieniu mojej rodziny.

MIKO BHP

Pełen profesjonalizm, najlepsze usługi w regionie śląskim, gorąco polecam!

Kacper Gołąb

Śmierć kochanej osoby to zawsze traumatyczne przeżycie dla najbliższych. Pogrążona w żałobie rodzina nie jest w stanie myśleć i działać …ale trzeba pozałatwiać wiele spraw związanych z pogrzebem. Jeśli mamy szczęście , w tym nieszczęściu , to spotkamy taką osobę jak Pani Kasia.Pani Kasia wykazała się wysoką kulturą osobistą, empatią i cierpliwością . Była dla nas wielkim wsparciem , za co jesteśmy bardzo wdzięczni.Dziękujemy Pani z całego serca i serdeczne podziękowania dla Firmy Atrium od rodziny Kocyła.

Barbara Kocyła

Bardzo profesjonalna obsługa, Panie bardzo miłe oraz empatyczne, z wyczuciem podchodzą do każdego klienta. Jakość usług również świetna.

Joanna Broncel

Pełna życzliwość, pełen profesjonalizm, usługi na bardzo wysokim poziomie. Zadbali nawet o najmniejszy szczegół, załatwienie znacznej części formalności. Pełna ciepła i współczucia p. Kasia…dziękuję z całego serca.

Jolanta Łabęda

Bardzo dziękujemy Państwu za zajęcie się wszystkimi formalnościami i ceremonią pogrzebową. Byliście dostępni 24h, żeby służyć nam porada, ciepłym słowem i wsparciem (dziękuję p. Kasiu). Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%.

Anna Łabęda

W tak trudnym dla nas okresie, z pełnym profesjonalizmem zajęli się wszystkimi sprawami i formalnościami związanymi z pogrzebem. Potrafili doradzić w każdej, nawet najdrobniejszej sprawie okazując przy tym wiele empatii za co bardzo im dziękuję, oraz szczerze każdemu polecam.

Aleksandra Łapa

W tych ciezkich chwilach moglismy w pelni polegac na ich zaangazowaniu i profesjonalizmie. Wszystko od telefonu po smierci Taty bylo na ich glowie. My nie musielismy sie martwic niczym. Choc to juz trzeci pogrzeb w ostatnim czasie w mojej rodzinie to wiem ze zawsze w tych ciezkkich chwilach moge na nich liczyc. Polecam. wszwszystkim jezeli chcecie

Artur Iwanowicz

Za godną oprawę uroczystości pogrzebowej naszej mamy i żony składamy Panu i pracownikom firmy Atrium podziękowania od siebie i rodziny. Był to pierwszy w naszym życiu pogrzeb najbliższej dla nas osoby i bez waszej profesjonalnej pomocy nie poradzilibysmy sobie. Bardzo dziękuję za wsparcie i zajęcie się najbardziej skaplikowanymi kwestiami podczas tych trudnych dla nas chwil. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni z i chwale Państwa wyczucie. Kulturę i zrozumienie w bólu. Odejście naszej mamy i żony było dla nas bardzo bolesne a Wasza pomoc Nieoceniona. Dziękuję z poważaniem Barbara Tworuszka Polecam wszystkim w 100%

Barbara Tworuszka

Najlepszy zakład pogrzebowy jaki mogłam znaleźć spośród wszystkich w okolicy Pszczyny, Mikołowa oraz Tychów. Organizacja pogrzebu mojej mamy wykonana zostala w 100%, o nic nie musielismy się martwić. Wszystkimi sprawami zajela się firma Atrium. Pełen profesjonalizm. W 100% mogę polecić ten zakład każdej rodzinie. Również ceny jakie posiadają sa niższe od konkurencji. Pozdrawiam.

Ania Czech

POLECAM kiedy odchodzi bliska ci osoba nie masz głowy myśleć w 100tu% , Atrim wszystko załatwi naprawdę profesjonalnie od A do Z

Michał Zarzycki

W tak trudnych chwilach jak odejście bliskiej, ukochanej osoby, każdy gest ludzkiej życzliwości jest pięknem samym w sobie. Organizacja, kreatywność, podejście do Rodziny, profesjonalizm i moc empatii były wyjątkowym akcentem naszej współpracy. Dziękuję za pomoc i piękną ceremonię. Pozdrawiam.

Justyna P

Chętnie polecam zakład Atrium ze względu na pełen profesjonalizm w branży. Usługi na najwyższym poziomie: kontakt, zakres, czas realizacji, kompleksowość, otoczka ceremonii. Według mnie najlepsze centrum pogrzebowe w Tychach i okolicy. Korzystając … serdecznie pozdrawiam Pracowników zakładu.

Tomasz Kopeć

W Zakładzie zostałem kompleksowo obsłużony. Znaczną część formalności związanych z pogrzebem załatwiłem w tym miejscu. Obsługa była fachowa, ceremonia pogrzebowa na wysokim poziomie.

Bogdan Sz

Polecam
zakład na wysokim poziomie, wszystko profesjonalnie przygotowane, dopracowany każdy szczegół. Miła i fachowa obsługa

Hania Potrawa

Pełen profesjonalizm obsługa na wysokim poziomie zadbali nawet o najmniejszy szczegół. Godni polecenia

Agnieszka S

Profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej. Serdeczna , pełna powagi i zrozumienia atmosfera podczas uzgadniania wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Fachowe doradztwo.
Polecam !!!

Sylwia A

Od pogrzebu minęło już trochę czasu, więc mogę na spokojnie wszystko ocenic.
Organizacja i kontakt na wysokim poziomie, nie było żadnych zgrzytów.
Jedyny minus jak dla mnie to szef, który jest kompletnym, przepraszam za określenie, burakiem.
Krzyczy po pracownikach w obecności klienta, dziwię się, że ci ludzie u niego pracują.
Podczas samego pogrzebu, na cmentarzu gdy szliśmy za karawanem podszedł do księdza i z rękami w kieszeni prowadził konwersacje.
Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą, ale nie powinni mieć kontaktu z klientem.

Lucas

Jestem zadowolona z usług zakładu.

Sylwia Rudyk

Wszystko
Pięknie zorganizowane
Dobra cena
Polecam jak najbardziej ten zakład

krzysiek wilku

Wizyta w zakładzie pogrzebowym jest z reguły następstwem smutnego, bolesnego zdarzenia, jakim jest śmierć bliskiej osoby. Kiedy tam przychodzimy mamy z jednej strony świadomość konieczności ustalenia wielu szczegółów ceremonii pogrzebowej oraz dokonania szeregu formalności urzędowych (m.in. uzyskania zasiłku pogrzebowego z ZUS), z drugiej zaś strony jesteśmy przybici nieszczęściem i trochę zagubieni – potrzebujemy profesjonalnej pomocy. I taką właśnie pomoc otrzymałem przed rokiem, kiedy musiałem zorganizować pochówek ojca. W przyjaznej, serdecznej, ale zarazem pełnej powagi atmosferze uzgodniliśmy wszelkie sprawy dotyczące pogrzebu, a Zakład przejął na siebie czynności proceduralne. Przed miesiącem znowu (niestety) wypadło mi pochować bardzo bliską mi osobę. Ponownie zwróciłem się do ZP ATRIUM i nie zawiodłem się. Najbardziej cenię sobie profesjonalizm firmy oraz miłe, ciepłe podejście do klienta. Polecam!

Andrzej Mazurczyk

Usługi na bardzo wysokim poziomie. Ciepła i miła atmosfera. Doradztwo i profesjonalizm. Zadbali o każdy nawet najmniejszy szczegół.
Gorąco polecam

magda p

Pełen profesjonalizm! Wszystkie najbardziej drobne sprawy załatwione! Jeśli poprosimy to nie ma odmowy mimo tak wielu przeciwności. Pełna życzliwość. Dziękuję Wam z całego serca.

Grzegorz Janikowski